Süs Bitkileri Tanıtım Grubu IFTF Fuarındaydı

Süs Bitkileri Tanıtım Grubu, 2-4 Kasım 2016 tarihleri arasında Vijfhuizen/ HOLLANDA’da düzenlenen Avrupa'nın en büyük Süs bitkileri fuarı olan IFTF Fuarı’na Türkiye adına bir info standla katılım sağladı. Fuar kapsamında, Türkiye'de yetiştirilen ve ihraç edilen kesme çiçekler sergilenerek sektörel tanıtım çalışmaları yapıldı.

Dünyanın bütün profesyonellerinin buluşma noktası olan fuarda 20 ülkeden 90 Katılımcı yer aldı. Türkiye'nin her yerinden fuara gelen 100ün üstünde profesyonel firma fuarda tüm dünyadan alıcılarla ikili görüşmeler yaptı. Türkiye Standı Fuarın gözdesi oldu, standımızı Dünya'nın her yerinden gelen 2000 in üzerinde profesyonel ziyaretçi ziyaret etti.

Fuarın ikinci günü, Türkiye standında verilen kokteyle tüm dünyadan üst düzeyde 300 den fazla katılımcı tarafından katılım sağlandı. Lahey Ticaret Müşaviri Sn. Mehmet Tayfun Erkan, AIPH Başkanı Bernard OSTEROOM, Union Fleurs Başkanı Herman de Boon, AIPH Genel Sekreteri Tim Briercliffe, Union Fleurs Genel Sekreteri Sylvie Mamias ve çok sayıda yabancı konuğun katıldığı kokteylde, Türk mutfağının eşsiz lezzetleri konukların beğenisine sunuldu. Kokteylde AIPH, UNION FLEURS ve devletin üst düzey temsilcileri arasında çok etkili bağlantılar kuruldu. 

< haberlere geri dön